schody

SCHODY WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Schody wewnętrzne, zewnętrzne, proste, zabiegowe, spiralne.

Schody wewnętrzne i zewnętrzne są bardzo istotnym elementem dekoracyjnym pomieszczenia lub budynku, charakterystycznym dla jego stylu architektonicznego i wystroju wnętrz.

Specjalizujemy się w produkcji schodów wewnętrznych i zewnętrznych, prostych, zabiegowych, spiralnych / kręconych na zamówienie. Fakt ten sprawia, że nasze produkty, za każdym razem, mają niepowtarzalny kształt i wykończenie, dostosowany do potrzeb i budżetu Klienta.

Przygotowując projekt stawiamy na funkcjonalność, wygodę, a przede wszystkim na bezpieczeństwo.

Proponujemy różne wykończenia schodów wewnętrznych i zewnętrznych.

Konstrukcje schodów wykonujemy ze stali kwasoodpornej (nierdzewnej) lub stali konstrukcyjnej malowanej proszkowo we wszystkich kolorach palety RAL.

Stopnie mogą być wykonane z drewna, kamienia, blachy lub kratownic. Produkujemy również schody szklane i ze szklanymi stopniami.

Poza standardowymi balustradami do schodów, ze stali nierdzewnej lub drewna, dodatkowo możemy wykonać balustrady nierdzewne z elementami drewnianymi, szklanymi lub z blachy, całkowicie dostosowane do stylistyki wykonanych schodów.

 

Schody wykonujemy wg projektu własnego lub dostarczonego. Nasi specjaliści zapewniają  pomoc w doborze odpowiedniego kształtu i materiału, tak aby zachować stylistykę wnętrza, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Zapytaj o pomiar i wycenę !

Zobacz bogatą galerię zdjęć schodów wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Więcej informacji na temat poszczególnych rodzajów schodów znajdziesz klikając w poniższe linki.