schody

NOWOCZESNE BALUSTRADY I SCHODY

Nowoczesne balustrady i schody służą zapewnieniu bezpieczeństwa i komunikacji we wewnątrzu i na zewnątrz budynku.

 

Balustrady i schody wykonujemy z metalu, któremu można nadać dowolną formę. W zależności od efektu jaki chcemy uzyskać we naszym wnętrzu, możemy połączyć metal z innymi materiałami, np. z nowoczesnym szkłem lub z drewnem, siatkami, relingami, blachami ciętymi laserowo. Pozwala nam to tworzyć ciekawe, unikatowe i wizualnie nieprzytłaczające kompozycje. 

 

Obecnie, nowoczesne schody i balustrady, to nie tylko wymóg budowlany, ale pełna charakteru dekoracja. Odpowiednio dobrana kolorystyka, materiał i kształt balustrady, pomogą nam zakomponować przestrzeń nie tylko w stylu skandynawskim, industrialnym czy modernistycznym, ale także w pomieszczeniu o charakterze przemysłowym.

 

Niewątpliwie nowoczesne schody i balustrady stanowią jedyną w swoim rodzaju kompozycję i  jedyne co może nas ograniczać to nasza wyobraźnia.

Dlatego też zespół naszych specjalistów i projektantów chętnie doradzi odpowiednie rozwiązanie dostosowane do budżetu i charakteru wnętrza. Pracujemy w oparciu o projekty gotowe lub tworzymy indywidualne projekty na zamówienie.

 

Dodatkowo w naszej galerii znajduje się mnóstwo wzorów wyprodkowanych przez nas nowoczesnych balustrad i schodów, które mogą stac się inspiracją dla własnego projektu.