schody

PORĘCZE I POCHWYTY

Poręcze przyścienne stosujemy zazwyczaj tam, gdzie nie ma miejsca na balustradę lub gdy nie ma potrzeby stosowania typowych balustrad z wypełnieniami.

Wszystkie poręcze wykonujemy na wymiar dostosowując ją do wymogów wnętrza i oczekiwań Klienta.

W zależności od potrzeb mogą to być poręcze o przekroju okrągłym, kwadratowym lub prostokątnym. Jeśli chodzi o materiały, których używamy, proponujemy poręcze i pochwyty ze stali nierdzewnej satynowanej lub polerowanej a także ze stali malowanej proszkowo. Oprócz tradycyjnych poręczy z jednolitych materiałów, stosujemy również kombinację metalu z drewnem rodzimym (dąb, jecyjnych jesion, klon) oraz z drewnem egzotycznym.

Dodatkowym elementem wykończenie poręczy lub pochwytow jest szeroka gama elementow ozdobnych, dzięki którym stają się ciekawsze i łatwo można je dostosować do stylistyki wnętrza czy schodów, a także nadać im niepoawtarzalnych, indywidualny charakter.

Zapraszamy do galerii pochwytów i poręczy przyściennych. Pełna galeria zdjęć balustrad i schodów zawiera ponad 600 wzorów.

 

Cennik:

Pochwyty, poręcze i barierki wykonujemy na zamówienie w oparciu o projekt własny lub dostarczony przez Klienta. Ze względu na szeroki wachlarz rozwiązań, ceny poręczy kalkulowane są indywidualnie po uprzednim, darmowym pomiarze u Klienta.

 

Zapytaj o pomiar i wycenę poręczy !