schody

Balustrady Nierdzewne

Balustrady nierdzewne, ze stali kwasoodpornych, poręcze i barierki na schody, balustrady balkonowe i tarasowe. Elementy dekoracyjne ze stali nierdzewnej. Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne.

Balustrady ze stali nierdzewnej to najpopularniejszy rodzaj balustrad, najczęściej wybierany przez naszych Klientów. Zazwyczaj stosowane są, jako poręcze i balustrady na schody, balkony oraz jako zabezpieczanie okien (balustrady Portfenetre).

Balustrady ze stali nierdzewnej bardzo dobrze komponują się ze szkłem, z drewnem i kamieniem, za każdym razem nadając pomieszczeniu inny charakter. Architekci, ze względu na uniwersalną estetykę, trwałość powierzchni i plastyczność stali, chętnie wykorzystują w swoich projektach balustrady nierdzewne, jako dekorację elewacji lub elementy wystroju wnętrz.

Co ważne ! Balustrady nierdzewne przez długie lata zachowują swój wygląd. Cechuje je wysoka trwałość, odporność na warunki atmosferyczne, uderzenia i otarcia.

Balustrady i poręcze ze stali nierdzewnej są łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Ponadto ich twarda, gładka, metaliczna powierzchnia uniemożliwia bakteriom przyleganie, a w konsekwencji przeżycie. Balustrady ze stali nierdzewnej nadają się więc doskonale do domów, w których przebywają małe dzieci oraz do budynków użyteczności publicznej.

Do produkcji balustrad nierdzewnych używamy standardowo stali nierdzewnej w gatunku 304. Na zamówienie wykonujemy balustrady ze stali nierdzewnej w gatunku 316. Jako wypełnienia balustrad proponujemy: układy rurek, profili, linek, szkło bezpieczne i hartowane, poliwęglan i plexi, blachy perforowane, siatki, sztachetki . Powierzchnie balustrad nierdzewnych wykonujemy w wersji polerowanej lub matowej (szczotkowanej).

Zobacz bogatą galerię balustrad nierdzewnych ze szkłem i z drewnem.

Cennik:
Balustrady nierdzewne, poręcze i barierki wykonujemy wg otrzymanego projektu architektonicznego lub proponujemy własny. Ze względu na szeroki wachlarz rozwiązań i wykończeń, ceny balustrad nierdzewnych kalkulowane są indywidualnie po uprzednim, darmowym pomiarze u Klienta.

Zapytaj o darmowy pomiar i wycenę balustrad nierdzewnych !