schody

DRABINY, KRATY, ODBOJE

Kraty, drabiny, odboje, odbojnice przyziemne, przemysłowe, słupowe.

Jesteśmy również producentem drabin, krat i odbojów. Nasze produkty wykonujemy ze stali nierdzewnej wykończonej na połysk lub matowo. Alternatywnie ze stali konstrukcyjnej zabezpieczonej antykorozyjnie np. poprzez ocynkowanie, którą możemy dodatkowo pomalować proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. 

Kraty, drabiny i odboje wykonujemy zarówno z przeznaczeniem do domów prywatnych, jak i do obiektów przemysłowych, 

szczególnie do oczyszczalni ścieków i zbiorników retencyjnych. 

DRABINY

Produkowane przez nas drabiny zapewniają bezpieczne wejście na budynki, duże maszyny i regały. Służą również jako bezpieczna droga ucieczki w razie pożaru i innych niebezpiecznych sytuacji.  Są niezastąpione przy pracach remontowych. 

W zależności od wysokości do wejścia drabiny wyposażamy w pałąki zabezpieczające przed upadkiem.

KRATY

Produkowane przez nas kraty służą jako zabezpieczenia okien w pionie i w poziomie. Przede wszystkim kraty pełnią funkcje antywłamaniowe, jednakże dobrze zaprojektowane wzbogacają równocześnie formę architektoniczną elewacji budynku. 

Do produkcji krat używamy stali konstrukcyjnej oraz elementów kutych, które zabezpieczamy antykorozyjnie i malujemy proszkowo.

ODBOJE, ODBOJNICE

Odboje są doskonałym zabezpieczeniem ścian, narożników, drzwi przesuwnych, wind i wiatrołapów.

Produkujemy odboje ze stali nierdzewnej i ze stali konstrukcyjnej. Wykonujemy je z kształtowników o przekroju okrągłym, kwadratowym i prostokątnym. 

Nasze odboje mają szerokie zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, przemysłowych, specjalnych, gastronomicznych i sportowych oraz w budownictwie mieszkaniowym.

Zapraszamy do galerii zdjęć, krat, drabin i odbojów. 

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie, począwszy od fazy projektowej, poprzez kosztorysową, aż po kompleksowe dostawy wraz z montażem. Służymy pomocą w zakresie, przepisów prawa budowlanego i norm BHP.


Zapytaj o pomiar i wycenę !

Zobacz bogatą galerię zdjęć krat, drabin i odbojów.