schody

KONKURS

Regulamin konkursu

FIRMOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA ALKO

Firma ALKO – producent balustrad, schodów, daszków, ogrodzeń z siedzibą w Kamyku ul. Tuwima 8 w ramach współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Kamyku ogłasza konkurs ph. „Firmowa Karta Świąteczna ALKO”, adresowany do uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamyku.

 

1. Celem konkursu: Wykonanie firmowej bożonarodzeniowej kartki świątecznej dla firmy ALKO, która to zostanie wysłana kontrahentom firmy z życzeniami i podziękowaniem za współpracę.

2. Zasady konkursu:

·         Składana prostokątna kartka o wymiarach (po złożeniu) nie przekraczających grubości 4 mm i formatu (do wyboru):

  • C6 (114x162 mm)
  • DL (110x220 mm)
  • C5 (162x229 mm)

·         Należy przewidzieć miejsce na wklejenie życzeń świątecznych.

·         Technika wykonania dowolna

·         Logo firmy do pobrania na stronie www.alko.net.pl w zakładce konkurs

·         Imię i nazwisko autorów kartek zostanie zakodowane i nie będzie nigdzie upowszechniane

·         Kartka ma być trwała tak, aby nie uległa zniszczeniu podczas wysyłki.

3. Termin zgłaszania prac do 30.11.2018 r.

4. Jury, powołane przez Organizatora,  będzie oceniało zgłoszone kartki wg następujących kryteriów: nawiązanie do produktów firmy, wykorzystanie logo firmy, pomysłowość i niepowtarzalność, ogólny wyraz artystyczny i estetyczny.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystywania oraz przetwarzania kartek na potrzeby promocji firmy ALKO oraz publikacji i prezentacji medialnych. Kartki przechodzą na własność Organizatora i zostaną wysłane do kontrahentów firmy ALKO.

6. Uczestnictwo w konkursie jest jednocześnie akceptacją regulaminu konkursu.

7. Zwycięzców konkursu wyłoni jury przyznając 3 nagrody, są nimi karty podarunkowe na zakupy w dowolnym sklepie w Galerii Jurajskiej w Częstochowie o wartości 100 zł. każda. Ponadto Firma ALKO przekaże na konto Rady Rodziców kwotę 4 zł od każdej wykorzystanej kartki.

8. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas Bożonarodzeniowego Kiermaszu Świątecznego dnia 18.12.2018 r. , który odbędzie się w szkole w Kamyku.

9. Decyzje jury są ostateczne.

alko

UWAGA, aby pobrać zdjęcie loga do konkursu, kliknij prawym klawiszem na zdjęcie i wybierz opcję "zapisz obraz".